Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

16.05.2015

Niestety po słabym meczu Warta przegrywa w pierwszej stolicy Polski 1:0 Co z tego że optyczną przewagę posiadał nasz zespół skoro znowu nie potrafimy umieścić piłki w bramce przeciwnika.Zespół gospodarzy grał w pierwszej połowie mądrze w obronie i próbował wyprowadzać kontrataki.Nasz zespół atakował lecz w dogodnych sytuacjach zawodziła skuteczność(Gregorek,Bochiński) Po przerwie nadal stroną przeważającą byli piłkarze Warty ale to Mieszko w 53' objął prowadzenie w tym meczu.Po wrzutce z lewej strony i spóżnionej interwencji naszego obrońcy piłka trafiła do Dariusza Urbaniaka a ten strzałem z woleja pokonał naszego bramkarza.Mimo wielu prób naszego zespołu wynik do końca meczu nie uległ zmianie i trzy punkty pozostały w Gnieżnie.