Warta Międzychód
Gregorek Karol próba wymuszenia rzutu karnego

Michalski Włodzimierz Trener
Zaborowski Andrzej Kierownik drużyny
Łapacz Marcin Opieka medyczna
Niewiadomski Mariusz Trener
Michałowski Ireneusz Kierownik drużyny

Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

30.05.2015

Mecz w Margoninie rozpoczął się fatalnie dla naszego zespołu.Już w 2' Paweł Kurnik dał prowadzenie gospodarzą ale z prowadzenia cieszyli się zaledwie cztery minuty.W 5' do wyrównania doprowadził Karol Gregorek jak się  okazało bohater tego spotkania.W 16' i 26' Andrzej Sarosik dał dwu bramkowe prowadzenie gospodarzą i wydawało się że Leśnik utrzyma ten wynik do przerwy.Nic bardziej mylnego, najpierw w 35' K.Gregorek strzelił bramkę kontaktową a w 44' Bartek Nowak doprowadził do wyrównania.W doliczonym czasie perfekcyjnie wykonany rzut wolny przez Karola Gregorka daje prowadzenie naszej drużynie.Po przerwie szybko bo już w 49' za sprawą Gerarda Pińczuka Warta powiększa prowadzenie a w 55,66,83 i 87 to popis umiejętności strzeleckich Karola Gregorka który w tym meczu zdobył siedem bramek!!!Rozmiary porażki w 70' zmniejszył A.Sarosik strzelając swoją trzecią bramkę w tym meczu.