Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

10.04.2016

Spotkanie z Lechią rozpoczęło się zaskakująco dla kibiców zgromadzonych na stadionie miejskim. Już w 2' Lechia obejmuje prowadzenie po bramce K.Chopci.Dwie minuty później kapitalnym uderzeniem z dystansu wyrównuje Sz.Sawala.Po kolejnych dwóch minutach znowu zawodnicy Lechi obejmują prowadzenie za sprawą R. Piotrowskiego i w tym momencie było wiadomo że kibice zobaczą jeszcze kilka bramek. W 13' S.Polody zdobywa bramkę i po kwadransie mamy remis 2:2 W 28' boisko musiał opuścić Gerard Pińczuk który ucierpiał w jednym ze starć z zawodnikiem Lechii a na boisku pojawił się Bartosz Nowak. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy po doskonałej akcji naszego zespołu J.Krysiak wykłada piłkę B.Nowakowi a ten strzela bramkę na 3:2 i na przerwę Warta schodzi z jednobramkowym prowadzeniem. Druga odsłona sobotniego spotkania to już dominacja naszej drużyny czego efektem dwie bramki najlepszego strzelca IV ligi B.Nowaka i mecz kończy się zwycięstwem Warty 5:2.Drużyna Lechii Kostrzyn pokazała się z dobrej strony i na pewno odbierze jeszcze punkty niejednemu przeciwnikowi. Piłkarze Warty wraz z kierownictwem klubu dziękują kibicom za doping w dzisiejszym spotkaniu i zapraszają na kolejny mecz na Langowicza już w sobotę 16 kwietnia o godz.17:00 z GKS Dopiewo.