Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

08.05.2016

Z dalekiego wyjazdu do Trzemeszna wracamy z jednym punktem. Mecz rozpoczęliśmy znakomicie bo już w 5' Szymon Sawala strzałem z dystansu zdobywa bramkę i prowadzimy 1:0. Niestety pięć minut później  zdobywca bramki musi opuścić boisko ponieważ sędzia ukarał naszego zawodnika czerwoną kartką i do końca meczu gramy w osłabieniu. W 24' gospodarze po strzale B. Żołądkiewicza  zdobywają bramkę na 1:1 i do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienia. Po przerwie  w 48' gospodarze obejmują prowadzenie a zdobywcą bramki jest K.Chojnacki.  Nasz zespół mimo gry w osłabieniu cały czas dąży do zdobycia bramki wyrównującej i w końcu w 60' po faulu w polu karnym na K.Gregorku i pewnym strzale z rzutu karnego G.Pińczuka doprowadza do wyrównania, Pomimo jeszcze kilku okazji naszego zespołu do zdobycia zwycięskiej bramki mecz kończy się wynikiem remisowym 2:2. Już w najbliższą sobotę 14 maja o godz.17 na stadionie miejskim gościć będziemy Wełnę Skoki. Serdecznie zapraszamy.