1922 Lechia Kostrzyn - Grom Plewiska, sobota 15:00

W meczu 10. kolejki „KEEZA IV liga wielkopolska PN" Grom Plewiska zagra na wyjeździe z Lechią Kostrzyn.

Po zwycięstwie w Dopiewie nasi piłkarze pojadą na kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem rywalem podopiecznych trenera, Piotra Kowala będzie zespół Lechii Kostrzyn. Nasi rywale nieprzerwanie od siedmiu sezonów występują na czwartoligowych boiskach. W obecnej edycji rozgrywek Lechia zanotowała dwa zwycięstwa, dwa remisy i pięć porażek. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Pancewicza z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje trzynaste miejsce w ligowej tabeli.

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem w ekipie Lechii jest obrońca, Bartosz Kotarski. Przed laty reprezentował barwy trzecioligowej Warty Poznań. Był także podstawowym zawodnikiem Nielby Wągrowiec, z którą występował na drugoligowych boiskach. Obecnie jest pewnym punktem defensywy drużyny z Kostrzyna.