GKS Dopiewo - Grom Plewiska, sobota 15:00

W meczu 9 kolejki „KEEZA IV liga wielkopolska PN" Grom Plewiska zagra na wyjeździe z GKS Dopiewo.

Mecze derbowe rządzą się zawsze swoimi prawami. Kibice, którzy wybiorą się w sobotnie popołudnie na stadion w Dopiewie nie będą mogli narzekać na brak emocji. Zarówno Grom jak i miejscowy GKS mają tyle samo zdobytych punktów. Obydwie ekipy zgromadziły do tej pory szesnaście oczek. Zwycięstwo w tym meczu jest o tyle cenne, że pozwoli zachować kontakt ze ścisłą czołówką.

Nasi rywale w ośmiu rozegranych meczach zanotowali pięć zwycięstw, jeden remis i dwie porażki. Co ciekawe dopiewianie są pierwszym zespołem, który w tym sezonie zatrzymał lidera, Wartę Międzychód. Drużyna z Międzychodu przegrała w Dopiewie 1:2. Warto też zaznaczyć, że nasi rywale nie przegrali jeszcze w tym sezonie przed własną publicznością. Jedyną drużyną, która wywiozła punkt z Dopiewa jest Lubuszanin Trzcianka. Tamten mecz zakończył się remisem 1:1.

Czy podopieczni trenera, Piotra Kowala zdobędą „Twierdzę Dopiewo”? Przekonamy się o tym już jutro!