Grom Plewiska 2015/2016 - kadra drużyny

Poznaliśmy kadrę czwartoligowego Gromu Plewiska na sezon 2015/2016.

Do dyspozycji trenera, Piotra Kowala będzie 22 zawodników. Wśród nich pojawiło się kilka nowych twarzy. Są to Wojciech Fleischer, Maciej Pawłowski i Dariusz Wróblewski, który w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Warty Poznań. Z tej trójki najwięcej razy na trzecioligowych boiskach pojawiał się Wróblewski. “Wróbelek” zagrał w 9 meczach “Zielonych”. Z kolei Pawłowski ma na swoim koncie 2 mecze. Natomiast Fleischer jeden mecz ligowy. Do zespołu dołączyli także zawodnicy z KS 1920 Mosina, Szymon Nowacki i Maurycy Niemczyk.

W Plewiskach nie zobaczymy Mateusza Chachuty (TPS Winogrady Poznań) i Mateusza Forszpaniaka (Wełna Skoki) oraz Damiana Przepióry.

Bramkarze: Wojciech Fleischer, Szymon Nowacki (M), Łukasz Berczyński.

Obrońcy: Piotr Brych, Dominik Fierlej, Jakub Sobczak, Maurycy Niemczyk, Maciej Pawłowski (M), Dariusz Wróblewski (M), Krystian Swoboda, Ernest Maćkowiak.

Pomocnicy: Michał Trenkler (M), Aleksander Deckert (M), Patryk Niemczyk, Kacper Szczepański, Tomasz Głowacki, Krzysztof Kołodziej, Jakub Smura (K), Sebastian Smelkowski.

Napastnicy: Maciej Waskowski, Adrian Napierała, David Paku-Tshela.

Oznaczenia:M - młodzieżowiec, K - Kapitan.

Przybyli:Wojciech Fleischer, Maciej Pawłowski, Dariusz Wróblewski (Warta Poznań), Szymon Nowacki, Maurycy Niemczyk (KS 1920 Mosina).

Odeszli:Mateusz Chachuta (TPS Winogrady Poznań), Mateusz Forszpaniak (Wełna Skoki), Damian Przepióra (szuka klubu).