Grom Plewiska - Kotwica Kórnik, sobota 17:00

W meczu 2. kolejki IV ligi gr. wielkopolskiej (północ) Grom Plewiska zagra u siebie z Kotwicą Kórnik.

Podopieczni trenera Piotra Kowala po wygranej w Wysokiej zagrają z kolejnym beniaminkiem. Tym razem na własnym stadionie Grom zmierzy się z kolejnym beniaminkiem, Kotwicą Kórnik. Rywale w poprzednim sezonie wygrali rozgrywki ligi okręgowej: Poznań (gr. wschód). Nasi rywale wygrali ligę z przewagą 13 punktów nad Concordią Murowana Goślina zdobywając w sumie 70 punktów. Zielono-biali zanotowali aż 23 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Kórniczanie byli także najskuteczniejsza ekipą rozgrywek. W 26 rozegranych meczach strzelili 94 bramki tracąc zaledwie 21.

Kotwica czwartoligowe zmagania rozpoczęła od meczu u siebie z GKS Dopiewo. Na stadonie w Kórniku prowadzenie objęli goście. Tuż przed przerwą wyrównał Wolkiewicz. W końcówce meczu zwycięskiego gola zdobył Patryk Zieliński ustalając wynik meczu na 2:1.