Grom Plewiska - Mawit Lwówek, sobota 15:00

W meczu 18. kolejki „KEEZA IV LIGA WIELKOPOLSKA PN” piłkarze Gromu Plewiska zagrają u siebie z Mawitem Lwówek.

Po inauguracyjnym zwycięstwie w Kórniku drużyna Gromu zagra przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych Piotra Kowala będzie „czerwona latarnia” rozgrywek, Mawit Lwówek. Nasi rywale to beniaminek obecnej edycji rozgrywek. W dotychczasowych siedemnastu meczach drużyna z Lwówka wygrała zaledwie jeden raz. 6 września ubiegłego roku nasi rywale wygrali u siebie z Huraganem Pobiedziska 3:1. Pozostałe mecze to dwa remisy (2:2 z Iskrą Szydłowo i 1:1 z Mieszkiem Gniezno) oraz aż czternaście porażek. Dodatkowo Mawit to drużyna z najsłabszą skutecznością w lidze. Zawodnicy tego zespołu zdobyli zaledwie dziewięć bramek.

W rundzie jesiennej w Lwówku nasz zespół zgarnął komplet punktów. Podopieczni Piotra Kowala wygrali wówczas 3:0 po bramkach Krzysztofa Kołodzieja, Mateusza Maruniaka i Davida Paku-Tshela.