Grom Plewiska - Tarnovia Tarnowo Podgórne, sobota 15:00

W meczu 11. kolejki „KEEZA IV liga wielkopolska PN" piłkarze Gromu Plewiska zagrają u siebie z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Po ostatnim meczu w Kostrzynie podopieczni Piotra Kowala ponownie zawitają na stadion przy Szkolnej 132 w Plewiskach. Tym razem nasi zawodnicy zmierzą się ze spadkowiczem z III ligi, Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Początek sezonu dla piłkarzy Tarnovii nie był zbyt udany. W pierwszych trzech meczach nasi rywale zanotowali trzy porażki. Przełamanie nastąpiło w 4. kolejce. Wówczas tarnowianie rozgromili przed własną publicznością Mawit Lwówek 8:0. Z kolei tydzień temu Zbigniew Zakrzewski i spółka rozgromili GKS Dopiewo 5:1.

W 10 rozegranych do tej pory kolejkach Tarnovia zdobyła 13 punktów. Na ten dorobek punktów składają się 4 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek. Nasi rywale zdobyli w lidze 22 bramki, a stracili 15.

Początek jutrzejszego meczu o godzinie 15:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!