Grom Plewiska - Zjednoczeni Trzemeszno, sobota 14:00

W meczu 13. kolejki „KEEZA IV liga PN” piłkarze Gromu Plewiska zagrają u siebie ze Zjednoczonymi Trzemeszno.

Zwycięska seria podopiecznych Piotra Kowala trwa! Ostatnia wygrana w Pobiedziskach była czwartym zwycięstwem z rzędu. Teraz przed Naszym Gromem szansa, by piąty raz zainkasować komplet punktów. Do Plewisk zawita drużyna Zjednoczonych Trzemeszno, która nieprzerwanie, bo już ósmy sezon występuje na czwartoligowych boiskach.

W obecnej edycji rozgrywek zielono-czarni zdobyli czternaście punktów, co daje im dziewiąte miejsce w tabeli. Na ten bilans składają się cztery zwycięstwa, dwa remisy i sześć porażek. Piłkarze Zjednoczonych zdobyli do tej pory dziewiętnaście bramek, a stracili dwadzieścia cztery. Najlepiej nasi rywale spisują się na własnym terenie. W Trzemesznie zanotowali trzy zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki. Na wyjazdach Zjednoczonym wiedzie się nieco gorzej. W pięciu meczach zdobyli cztery punkty.

Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania piłkarzom Gromu! Do zobaczenia na Szkolnej 132 w Plewiskach!