Grom wiceliderem na półmetku

Sobotni mecz Gromu Plewiska z GLKS Wysoka zakończył jesienne zmagania naszych piłkarzy na czwartoligowych boiskach.

Dwanaście zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki. To bilans naszej drużyny w pierwszych szesnastu meczach sezonu 2015/2016. Dobra gra podopiecznych Piotra Kowala przyniosła efekt w postaci drugiego miejsca na półmetku obecnej edycji rozgrywek. Nasi zawodnicy do lidera, Warty Międzychód tracą zaledwie cztery punkty.

Dużym atutem naszego zespołu w tej rundzie była skuteczności. Grom strzelił łącznie pięćdziesiąt siedem bramek. Jest to najlepszy wynik spośród całej czwartoligowej stawki. Dodatkowo nasi zawodnicy śrubują rekordową serię bez porażki.

Od wrześniowej porażki 1:2 z Wartą Międzychód drużyna z Plewisk zanotowała … serię ośmiu meczów bez porażki. Dodatkowo w sześciu meczach z rzędu Grom zgarniał pełną pulę.

Jakie plany na najbliższe tygodnie ma sztab szkoleniowy naszego zespołu? Jutro szczegóły!