IV liga grupa północna – zapowiedź IV kolejki

Na trzy dni rozłożono w tym tygodniu kolejkę spotkań wielkopolskiej IV ligi, grupy północnej. O 17. 30 w piątkowe popołudnie meczem Wełny Skoki z Wartą Międzychód zaplanowano jej początek.

Pięć spotkań zaplanowano na sobotę i jedno jest pewne - liczba drużyn z zerowym dorobkiem punktowym z pewnością ulegnie zmianie. Wszystko za sprawą meczu w Mosinie, gdzie KS 1920 podejmie Leśnika Margonin. W meczu outsiderów ktoś musi zapunktować, a może oba teamy podzielą się punktami. Wyjazd do Trzemeszna źle wróży szamotulskiej Sparcie, która po trzech z rzędu porażkach (ostatniej w kompromitujących okolicznościach z Lechią Kostrzyn) jest skazana na pożarcie w podgnieźnieńskiej miejscowości. Na hity zapowiadają się mecze w Szydłowie i Kostrzynie. Iskra podejmie lidera Lubuszanina Trzcianka i z pewnością jej bramkarz Marcin Szak już drży przed pojedynkami z Wojciechem Wypuszem i Michałem Wawszczakiem. W Kostrzynie rewelacyjna na starcie sezonu Lechia zagrana z niepokonaną do tej pory Spartą Oborniki. Czy po Warcie Międzychód kolejny faworyt polegnie przy Sportowej 12 w Kostrzynie? W Dopiewie w meczu GKS-u z Płomieniem Przyprostynia faworytem są gospodarze.

Dwa niedzielne mecze również zapowiadają się na spore widowiska. Pobiedziski Huragan niezbyt dobrze wszedł w sezon, a tym razem na Kiszkowską przyjeżdża grający nierówno Mieszko Gniezno. Każdy wynik jest możliwy w tym spotkaniu. Podobnie wyrównanie być powinno w Niechanowie, gdzie miejscowy Pelikan na "Plantach" podejmie Grom Plewiska. Czy goście mający przetarcie w III lidze postawią wymagające warunki mającemu olbrzymie aspiracje beniaminkowi z Niechanowa? Przekonamy się po ostatnim gwizdku sędziego Pawła Moszaka.

źródło: http://jardersport.pl/