Lubuszanin Trzcianka - Grom Plewiska 2:2

W meczu 7. kolejki "KEEZA IVliga wielkopolska PN" piłkarze Gromu Plewiska zremisowali na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka 2:2.

Lubuszanin Trzcianka – Grom Plewiska 2:2 (2:1)
Bramki:
Michał Wawszczak 40’ karny, 42’ – David Paku-Tshela 32’, Jakub Smura 54’.

Grom: 97. Szymon Nowacki – 3. Maciej Pawłowski (11. Piotr Brych 62’), 4. Jakub Sobczak, 5. Maurycy Niemczyk, 6. Jakub Smura, 9. Krzysztof Kołodziej (7. Marcin Jurkiewicz 90’), 10. Patryk Niemczyk, 14. David Paku-Tshela, 15. Dariusz Wróblewski, 16. Dominik Fierlej, 18. Mateusz Maruniak.

Żółte kartki: Łukasz Broda, Paweł Wicher (Lubuszanin) - David Paku-Tshela (Grom).

Czerwona kartka: Piotr Brych (Grom).

Sędziował: Artur Mieloch (Piła).

Pierwszą okazję do zdobycia bramki piłkarze Gromu stworzyli sobie w siedemnastej minucie. Po strzale Patryka Niemczyka gospodarzy uratowała poprzeczka. Kilkanaście minut później ten sam zawodnik asystował przy pierwszym golu. Jego podanie skutecznie wykorzystał David Paku-Tshela. Jeszcze przed przerwą Lubuszanin wyszedł na prowadzenie po bramkach Michała Wawszczaka. W drugiej połowie wyrównującego gola dla gości z Plewisk strzelił Jakub Smura.