Lubuszanin Trzcianka - Grom, sobota 16:00

Lubuszanin Trzcianka - Grom, sobota 16:00

W meczu 7. kolejki "KEEZA IVliga wielkopolska PN" piłkarze Gromu Plewiska zagrają na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka.

Co łączy wspólnego m.in. trenera Gromu, Piotra Kowala, pomocnika Mateusza Maruniaka i bramkarza Lubuszanina, Pawła Besera? Jeszcze nie tak dawno Beser razem z Maruniakiem i Dariuszem Wróblewskim reprezentowali barwy grającej wówczas w drugiej lidze, Warty Poznań. Z kolei trener Kowal pracował w sztabie szkoleniowym "Zielonych", a od końca marca 2014 roku został pierwszym trenerem zespołu. Minęło kilkanaście miesięcy, a wyżej wymienione osoby spotkają się po przeciwnych stronach przysłowiowej barykady.

Lubuszanin w swojej historii może pochwalić się grą na poziomie III ligi. Po raz ostatni grali na tym szczeblu rozgrywek w latach 2009-2013. Teraz zaliczają się do jednych z czołowych zespołów czwartoligowego frontu. W dotychczasowych sześciu meczach "Lubu" zanotował 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Piłkarze z Trzcianki mają na swoim koncie 13 punktów i zajmują 4. miejsce w tabeli. Na trzeciej pozycji plasuje się Grom, który ma dwa punkty przewagi nad Lubuszaninem. 

Początek meczu w Trzciance o godzinie 16:00!

Komentarze

Dodaj komentarz
  • LT napisał
    Piotr Kowal jest również byłym zawodnikiem Lubuszanina. Pozdrawiam ;)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości