Przedstawienie rywala : Wełna Skoki

Już jutro tj. 7 czerwca o godzinie 14:00 w Plewiskach odbędzie się spotkanie 29 kolejki IV ligi grupy północnej. Tym razem przeciwnikiem drużyny Piotra Kowala będzie Wełna Skoki. Piłkarze Gromu z pewnością będą chcieli zrehabilitować się swoim kibicom za pechową porażkę w Trzemesznie w 28 kolejce (2-1). Będzie to jedno z najistotniejszych spotkań tej kolejki.

Drużyna Wełny zajmuje 7 miejsce w naszej lidze tracąc do szóstego Gromu cztery punkty. Do tej pory zespół Wełny Skoki zgromadził 44 punkty. 13 razy Wełna odnosiła zwycięstwo, 5 razy dzieliła się punktami,a 10 razy schodziła z boiska pokonana. Drużyna jutrzejszego rywala Gromu strzeliła 68 bramek, tracąc ich 57. W rundzie jesiennej lepsza była Wełna wygrywając u siebie 4:1. Jak będzie jutro ? Przekonamy się w Plewiskach o godzinie 14:00 przy ulicy Szkolnej 132.

Zapraszamy Serdecznie kibiców piłki nożnej.