Przegrana w Trzemesznie

Dnia 4 czerwca br. zostało rozegrane spotkanie 28 kolejki IV ligi grupy północnej pomiędzy Zjednoczonymi Trzemeszno, a Gromem Plewiska.

Mecz od początku nie należał do najłatwiejszych. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, które niedługo mogły skończyć się bramką. Jednak szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy spotkania. W 25 minucie po zagraniu  Wysockiego na czystą pozycję wyszedł  Chojnacki. Napastnik trzemesznian ze stoickim spokojem minął bramkarza gości i skierował futbolówkę do pustej bramki. Po stracie bramki Grom próbował zdobyć bramkę wyrównującą, lecz w jednej z stworzonych przez siebie sytuacji piłka trafiła w słupek. Do końca pierwszej połowy więcej bramek nie padło i do przerwy było 1-0 dla gospodarzy.

W 53' było już 2:0. Akcję przeprowadził  Ciążyński. Ciążyński ładnie dograł piłkę do Adama Koniecznego a ten popisał się celnym i skutecznym strzałem po ziemi w dalszy róg bramki gości. W 56 minucie Grom Plewiska ładną akcją doprowadził do wyrównania. Po zdobyciu bramki przez Grom końcówka meczu należała do niego. Grom przeprowadzał ciekawe ataki, które niestety nie zakończyły się powodzeniem. Dwa razy gospodarzy uratował słupek. Więcej bramek w spotkaniu nie padło i Zjednoczeni mogli cieszyć się z trzech punktów, lecz możemy mówić, że zespół gospodarzy od porażki  z Gromem uratował jedynie słupek.

Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz Gromu, który odbędzie się 7 czerwca. Przeciwnikiem drużyny Piotra Kowala będzie Wełna Skoki. Więcej informacjii wkrótce