Runda jesienna - bramkarze

Czas podsumować poszczególne formacji drużyny Gromu Plewiska w rundzie jesiennej. Na pierwszy ogień idą nasi bramkarze.

Jesienią do dyspozycji trenera, Piotra Kowala było dwóch bramkarzy. Zarówno Wojciech Fleischer i Szymon Nowacki byli nowymi twarzami w naszej drużynie. Wojtek w poprzednim sezonie reprezentował barwy trzecioligowej Warty Poznań. Natomiast Szymon zakładał bluzę KS 1920 Mosina.

W barwach naszego klubu obydwaj bramkarze dostali tyle samo szans. Każdy z nich zagrał w ośmiu meczach ligowych w pełnym wymiarze czasowym. Dodatkowo każdy z naszych goalkeeperów zachował czyste konto w dwóch meczach. Jedyna różnica w statystykach to ilość straconych bramek. Fleischer wyciągał piłkę z siatki dziewięć razy. Natomiast Nowacki skapitulował osiem razy.

Wojciech Fleischer
Mecze: