Runda jesienna - napastnicy

W ostatniej części podsumowania rundy jesiennej prezentujemy statystyki napastników Gromu Plewiska.

Początek rundy był udany dla naszego snajpera, Davida Paku-Tshela. Pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga zawodnik w dziewięciu pierwszych meczach zdobył pięć bramek. Niestety w meczu derbowym z GKS Dopiewo (wygrana 3:1 przyp.) David doznał kontuzji w skutek której nie mógł zagrać do końca rundy. Drugi z napastników, Maciej Waskowski na początku sezonu leczył kontuzje. Powrócił na boisku w meczu z Wartą Międzychód. Zapisał na swoim koncie trzy trafienia w dziewięciu meczach. Problemy ze zdrowiem nie opuściły także Adriana Napierały. Doświadczony snajper oprócz tego był pochłonięty sprawami zawodowymi.

David Paku-Tshela
Minuty na boisku: 637