Trener Piotr Kowal o rundzie jesiennej

Trener Gromu Plewiska, Piotr Kowal podsumował rundę jesienną w wykonaniu drużyny.

- Za nami pracowita runda jesienna, którą zakończyliśmy na drugim miejscu. Jest to dobry rezultat, a do lidera z Międzychodu tracimy zaledwie cztery punkty. To niewielka różnica i wiosną układ w tabeli może się zmienić. – mówi trener.

- Naszym dużym plusem była skuteczność. Zdobyliśmy aż pięćdziesiąt siedem bramek. Niestety naszym mankamentem była gra w defensywie. Straciliśmy za dużo bramek po prostych błędach. Nad tym elementem musimy zdecydowanie popracować podczas przygotowań do rundy wiosennej. – dodaje.

- Jestem jednak zadowolony z postawy drużyny w tej rundzie. Wszyscy zawodnicy grali ze stuprocentowym zaangażowaniem. Tak jak kiedyś powiedziałem – jesteśmy wielką, piłkarską rodziną. Gra zespołowa to nasz atut. Jeśli chodzi o plany na rundę wiosenną to nic się nie zmienia. Skupiamy się na danym meczu, na danym przeciwniku, by zdobyć trzy punkty. – podsumowuje.