Wełna Skoki - Grom Plewiska, niedziela 14:00

W meczu 14. kolejki „KEEZA IV liga PN” piłkarze Gromu Plewiska zagrają na wyjeździe z Wełną Skoki.

Dla naszych rywali to drugi z rzędu sezon na poziomie rozgrywek czwartej ligi. Poprzednia edycja ligowych zmagań była uda dla beniaminka ze Skoków. Wełna zajęła siódme miejsce w lidze zdobywając przy tym czterdzieści siedem punktów. Na ten dorobek punktowy składało się czternaście zwycięstw, pięć remisów i jedenaście porażek.

Przed rozpoczęciem sezonu 2015/2016 trenerem zespołu ze Skoków został Paweł Kutynia, który jeszcze do niedawna związany był z klubem z Plewisk. Pod jego wodzą Wełna w trzynastu rozegranych meczach zdobyła dwanaście punktów. Skocka ekipa zanotowała trzy zwycięstwa, trzy remisy i siedem porażek. Nasi rywale zdobyli trzynaście bramek, a stracili dwadzieścia sześć.

Mecze Gromu z Wełną w sezonie 2014/2015:

8 listopada 2014
Wełna Skoki – Grom Plewiska 1:4

7 czerwca 2015
Grom Plewiska – Wełna Skoki 4:1

Bilans:
- 2 mecze
- 1 zwycięstwo Gromu,
- 1 zwycięstwo Wełny,
- 5 bramek zdobytych przez Grom,
- 5 bramek zdobytych przez Wełnę.