"Wierzę w swój zespół" - Piotr Kowal

Trener Gromu Plewiska, Piotr Kowal po meczu z Kotwicą Kórnik.

- W pierwszym meczu tego sezonu w Wysokiej wygraliśmy po ciężkiej walce na boisku. Zaprocentowało to wysokim zwycięstwem. Na własnym stadionie nie udało nam się wygrać z Kotwicą Kórnik. Nie mam tutaj żadnych pretensji do zawodników w kwestii zaangażowania, ambicji czy woli walki. Jednak jeżeli się nie wykorzystuje się swoich sytuacji podbramkowych to prędzej czy później traci się bramki. Stąd nieprzewidywalność i zarazem atrakcyjność piłki. Szkoda, że nie udało się wykorzystać stworzonych sytuacji. Stworzyliśmy ich bardzo dużo. Tak jak wspomniałem - jeżeli nie strzelasz to nie wygrywasz. - mówi trener Kowal.

- Kotwica Kórnik to bardzo dobrze zorganizowany zespół. Byli cofnięci i czekali na swoje szanse przy kontrach. Nie stworzyli sobie żadnej sytuacji podbramkowej z akcji. Ta porażka nauczy nas pewnych rzeczy. Wierzę w swój zespół i jestem przekonany, że w kolejnym meczu będzie lepiej. - podsumowuje.