Worek z bramkami rozwiązany - podsumowanie 4. kolejki

Siedem bramek w Plewiskach i osiem w Tarnowie Podgórnym, czyli krótkie podsumowanie 4. kolejki IV ligi gr. wielkopolskiej (północ).

Drużyna Tarnovii Tarnowo Podgórne w końcu zwycięska. Po trzech porażkach z rzędu spadkowicz z trzeciej ligi zainkasował trzy punkty w efektownym stylu. Tarnowianie wygrali z beniaminkiem, Mawitem Lwówek aż 8:0. Dla drużyny z Lwówka była to czwarta porażka z rzędu. O jedno trafienie mniej zobaczyli kibice w Plewiskach. Grom pokonał Płomień Przyprostynia 5:2. Dla podopiecznych trenera Piotra Kowala było to trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna z Plewisk zajmuje z dorobkiem 9 punktów 5. miejsce w tabeli. Jedynymi niepokonanymi w lidze są ekipy Lubuszanina Trzcianka i Warty Międzychód. „Lubu” wywiózł trzy punktyz Kostrzyna. Natomiast warciarze z Międzychodu pokonali przed własną publicznością Mieszka Gniezno 2:0.

Lech 1922 Kostrzyn – Lubuszanin Trzcianka 1:4

Warta Międzychód – Mieszko Gniezno 2:0