Zapowiedź 23 kolejki

Siedem spotkań w piątek i jedno w niedziele. Tak przedstawia się "rozkład jazdy" 23 kolejki.

Najciekawsze spotkanie zostanie rozegrane w Niechanowie, gdzie tamtejszy Pelikan podejmie Wełnę Skoki. Drużyna z Niechanowa będzie bardzo zdeterminowana do zdobycia trzech oczek, ponieważ chcę awansować do trzeciej ligi. Obie drużyny dzieli w tabeli osiem punktów. Początek spotkania 1 maja o godzinie 17:00 w Niechanowie.

Emocjonujące spotkanie odbędzie również się w Trzciance. Tamtejszy Lubuszanin podejmie Lechię Kostrzyn. Lechia traci do drużyny z Trzcianki aż 15 oczek i na pewno będzie chciała chociaż trochę zmniejszyć stratę punktową do czołówki tabeli, natomiast Lubuszanin, który ma chęć awansować o szczebel na pewno nie da Sobie tak łatwo odebrać trzech punktów. Początek 1 maja o godzinie 16:00 w Trzciance.

Oto pełen zestaw par 23 kolejki :

Huragan Pobiedziska - 1920 Mosina 3 maja, 15:00
Iskra Szydłowo - Grom Plewiska 1 maja, 16:00