Zapowiedź 24 kolejki IV ligi

Już dziś rozpoczyna się 24 kolejka spotkań IV ligi gr. północnej. Siedem spotkań obędzie się w sobotę, a jedno zostanie rozegrane w niedziele.

Najciekawsze spotkanie rozegrane zostanie w Międzychodzie, gdzie warta podejmie kandydata do awansu Pelikana Niechanowo.  Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Warty 0:1. Zespół Pelikana zajmuje obecnie pierwsze miejsce, zaś Warta szóste i traci do lidera jedenaście punktów. Początek spotkania 9 maja o godzinie 17:00 w Międzychodzie.

Niemniej emocjonujące spotkanie rozegra się w Trzemesznie, gdzie Zjednoczeni podejmą drużynę również z aspiracjami do gry w III lidze Lubuszanina Trzcianka. Zespół z Trzcianki zajmuję drugie miejsce w IV lidze i ma tylko jeden punkt przewagi nad Zjednoczonymi, a do lidera z Niechanowa traci tylko dwa oczka. Ostatni mecz pomiędzy Lubuszaninem, a Zjednoczonymi zakończył się zwycięstwem Trzemeszna 2:3. Początek meczu 9 maja o 16:00 w Trzemesznie.

Oto zestaw par 24 kolejki spotkań :

1920 Mosina - Sparta Oborniki 9 maja, 15:00
Sparta Szamotuły - Płomień Przyprostynia 9 maja, 17:00