Zapowiedź XVII kolejki IV ligi grupy północnej

Już w ten weekend zawodnicy czwartoligowych zespołów zainaugurują rundę wiosenną sezonu 2014/2015.  Te mecze będą okazją do sprawdzenia nowych ustawień, nowej taktyki oraz do zaprezentowania formy po okresie przygotowawczym.

W tej kolejce 5 spotkań zostanie rozegranych w sobotę, a pozostałe trzy w niedzielę. Najciekawiej zapowiada się mecz w Skokach, gdzie miejscowa Wełna podejmie dobrze spisującą się w rundzie jesiennej ekipę Zjednoczonych Trzemeszno. Będzie to pojedynek czwartej z piątą drużyną IV ligi. Początek meczu 22 marca o 14:00.

Niewiele mniej emocji czeka nas w Międzychodzie. Zmierzą się tam drużyny Warty Międzychód oraz Lechii Kostrzyn. Obie drużyny również dobrze spisały się w rundzie jesiennej obecnego sezonu gromadząc odpowiednio 32 pkt (Warta), 26 pkt (Lechia). Początek 21 marca o 15:00.

Ta kolejka również ciekawie zapowiada się dla drużyn z dolnej części tabeli. Grom chcąc zmniejszyć stratę punktową do rywali musi dać z Siebie wszystko w nadchodzącym spotkaniu. Obecnie przewaga Sparty Oborniki nad podopiecznymi Piotra Kowala wynosi cztery punkty. Pierwszy gwizdek arbitra 21 marca o godzinie 15:00 w Obornikach.

Kolejnym emocjonującym meczem bez wątpienia może być spotkanie Huraganu Pobiedziska, który będzie próbował urwać punkty Płomieniowi Przyprostynia na ich obiekcie. Tam piłkarze wybiegną na boisko 22 marca o 13:30.

Wzrost adrenaliny mogą odczuwać kibice w Gnieźnie. Tamtejszy Mieszko zmierzy się z Leśnikiem Margonin. Drużyna z Margonina  znajduje się w strefie spadkowej IV ligi grupy północnej i na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Pierwszy gwizdek 21 marca o 15:00.

Serdecznie zapraszamy kibiców !

Oto pełny zestaw par XVII kolejki :

Lubuszanin Trzcianka - 1920 Mosina 21 marca, 14:00
Mieszko Gniezno - Leśnik Margonin 21 marca, 15:00