Zapowiedź XX kolejki IV ligi grupy północnej

Pięć spotkań w sobotę i trzy spotkania w niedzielę. Tak przestawia się "rozkład jazdy" tej kolejki IV ligi. Nie wątpliwie będzie to bardzo emocjonująca kolejka.

Jednym z najbardziej interesujących spotkań będzie mecz pomiędzy GKS-em Dopiewo,a Pelikanem Niechanowo. Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie dwa punkty i na pewno oba zespoły będą zacięcie walczyć o trzy punkty. Początek meczu 12 kwietnia o godzinie 15:00 w Dopiewie.

Porywającym spotkaniem może być starcie 1920 Mosina z Wartą Międzychód. Drużyna z Mosiny zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i na pewno będzie starała się sprawić niespodziankę swoim kibicom. Początek tego spotkania 11 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionie w Mosinie.

Również na brak emocji nie będą mogli narzekać kibice w Pobiedziskach, gdzie ich miejscowy Huragan podejmie lidera tabeli Lubuszanina Trzcianka. Oba zespoły dzieli bardzo duża ilość punktów tabeli i na pewno mają apetyt zgarnąć trzy oczka. Pierwszy gwizdek sędziego 12 kwietnia o godzinie 15:00.

Piękną piłkę będą mogli zobaczyć kibice w Plewiskach, gdzie Grom podejmie Mieszka Gniezno. Oba zespoły dzieli w tabeli dziesięć oczek. Gospodarze chcąc dogonić czołówkę tabeli muszą w tym meczu zdecydowanie zwyciężyć, natomiast goście jeśli myślą o odbiciu się od dolnej części tabeli muszą zawalczyć o pełną pulę.

Oto pełen zestaw par XX kolejki :

Sparta Szamotuły - Wełna Skoki 11 kwietnia, 17:00
1920 Mosina - Warta Międzychód 11 kwietnia, 15:00