Zapowiedź XXI kolejki

Już w sobotę rozpoczniemy XXI kolejkę zmagań o mistrzostwo IV ligi gr.północnej. Sześć spotkań zostanie rozegranych 18 kwietnia(sobota), zaś dwa spotkania odbędą się 19 kwietnia (niedziela).

Jednym z bardziej emocjonujących spotkań będzie mecz pomiędzy Pelikana Niechanowo z Lechią Kostrzyn. Oba zespoły dzieli w tabeli aż dwanaście punktów. Z pewnością nie będzie brakowało emocji w tym spotkaniu, ponieważ drużyna Lechii chce piąć się w górę tabeli. Pierwszy gwizdek 19 kwietnia o 15:00 w Niechanowie.

Skok ciśnienia mogą przeżyć kibice w Szamotułach. Miejscowa Sparta zmierzy się tam z Wartą Międzychód. Drużyna Sparty znajduje się w dolnej części tabeli i na pewno będzie chciała sprawić radość swoim kibicom i zdobyć trzy oczka, o które jednak nie będzie łatwo. Początek spotkania 18 kwietnia o 13:30 w Szamotułach.

Najbardziej fascynujące spotkanie odbędzie się w Trzciance. Do drużyny Lubuszanina przyjedzie "głodny" punktów zespół Gromu Plewiska, który w ostatnie kolejce pokonał Mieszka Gniezno na własnym obiekcie. Oba zespoły dzieli od siebie aż osiemnaście punktów i z pewnością obie drużyny będą miały ochotę zgarnąć pełną pulę. Początek meczu 18 kwietnia o 12:00.

Oto pełny zestaw par XXI kolejki :

Iskra Szydłowo - 1920 Mosina 18 kwietnia, 16:00
Leśnik Margonin - Huragan Pobiedziska 18 kwietnia, 16:00