Zwycięska passa przerwana

Dnia 1 maja br. odbył się mecz pomiędzy Iskrą Szydłowo, a Gromem Plewiska. Piłkarze z Plewisk byli stu procentowym faworytem tego spotkania. W ostatnich meczach odprawiali z kwitkiem takie drużyny jak Lubuszanin Trzcianka czy Mieszko Gniezno.

Od początku spotkania mogliśmy obserwować bardzo zacięte spotkanie. Piłkarze obu zespołów przeprowadzali ciekawe akcje, po których jednak bramki nie padły. Taki stan rzeczy utrzymywał się do 36' kiedy to Mikołajczyk wyprowadził Iskrę na prowadzenie.  Po straceniu bramki piłkarze Gromu bardzo często atakowali bramkę Szydłowa, lecz dobrze dysponowany był bramkarz, który musiał popisać dobrymi interwencjami.

Po przerwie w 51' sędzia spotkania podyktował rzut karny, którego niestety Grom nie wykorzystał i nadal pozostawaliśmy przy wyniku 1:0 dla Iskry. Chwilę później Grom ma kolejną okazje do wyrównania, lecz strzał z 8 metra broni bramkarz Iskry. Z każdą kolejną minutą mogliśmy zaobserwować ostrzejszą grę ze strony obu zespołów. Pod koniec spotkania piłkarz Szydłowa otrzymał czerwoną kartkę. Mimo tego wynik nie uległ już zmianie. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 1:0