Grom Plewiska jedzie do Trzcianki!

Szlagier w Trzciance! W najbliższą sobotę Grom Plewiska zagra na wyjeździe z Lubuszaninem.

Drużynę z Plewisk czekają teraz mecze z czołowymi zespołami ligowej tabeli. W ostatnią sobotę września Grom podejmie u siebie lidera rozgrywek, Wartę Międzychód. Jednak wcześniej oprócz pucharowej batalii z Wartą Poznań podopiecznych trenera Piotra Kowala czeka trudny wyjazd do Trzcianki.

Lubuszanin rozpoczął sezon od czterech zwycięstw z rzędu. Piłkarze z Trzcianki wygrali 2:1 z Płomieniem Przyprostynia, ze Spartą Oborniki 3:1, z Mieszkiem Gniezno 5:1 i z Lechią Kostrzyn 4:1. Co ciekawe, trzy zwycięstwa przypadły na mecze wyjazdowe. W pierwszą sobotę września zwycięska seria Lubuszanina zatrzymała się na Warcie Międzychód. Gospodarze przegrali z warciarzami 1:2. Tym samym drużyna z Międzychodu pozostaje jedynym, niepokonanym zespołem w tym sezonie.

Przed drużyną z Plewisk niezwykle trudny mecz. Zawodnicy „Lubu” będą chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się za ostatnie wyniki. Oprócz porażki z zespołem Warty Międzychód nasi rywale z Trzcianki zanotowali wyjazdowy remis 1:1 z GKS Dopiewo. Z kolei Grom od przegranego meczu drugiej kolejki z Kotwicą Kórnik 0:1 zanotował cztery zwycięstwa z rzędu. Czy nasi piłkarze pójdą za ciosem? Przekonamy się już w sobotę!