Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

15.08.2015

Imponująca inauguracja sezonu 2015/2016 w wykonaniu Warty.W meczu II kolejki Warta podejmowała w sobotnie upalne popołudnie niewygodnego  rywala jakim jest zespół Płomienia Przyprostynia.Wiosną przegraliśmy w Przyprostyni 4:0 ale to już historia i Nasz zespół przystąpił do dzisiejszego pojedynku bardzo zmobilizowany z wiarą w sukces.Już w 12' po faulu w polu karnym na Bartku Nowaku sędzia dyktuje rzut karny a pewnym egzekutorem jest nowy nabytek Naszego Klubu Mariusz Wożniak.W 19' po bardzo dobrej akcji naszego zespołu dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska i przytomnym przepuszczeniu pod nogami Jarka Krysiaka do pustej bramki strzela B.Nowak.W 39' przeciwnik strzela bramkę kontaktową a jej autorem jest niezawodny Szymon Szulc.Po przerwie w 53' Jarek Krysiak doskonale dośrodkowuje wprost na głowę B.Nowaka i mamy 3:1.Po niespełna ośmiu minutach i doskonałym rozegraniu rzutu wolnego J.Krysiak strzela bramę na 4:1.Od 67' trener Dyzert wprowadza na plac gry nowych zawodników w tym miedzy innymi debiutującego w rozgrywkach IV ligi wychowanka Naszego Klubu Alana Gałężewskiego.W doliczonym czasie meczu kolejny faul w polu karnym gości i tym razem rzut karny pewnie wykonuje B.Nowak ustalając wynik spotkania.Brawo drużyna.A już w sobotę mecz III kolejki w Obornikach  z miejscową Spartą.