Dobra passa trwa

Dnia 18 kwietnia i 19 kwietnia została rozegrana XXI kolejka spotkań IV ligi. Grom w tej kolejce mierzył się na wyjeździe z dotychczasowym liderem Lubuszaninem Trzcianką. Grom zdobywając na wyjeździe 3 punkty chciał utrzymać dobrą passę. Ostatni mecz Grom przegrał 8 listopada 2014 roku w Skokach z Wełną.

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Oba zespoły dążyły do strzelenia bramek , ale dobrze dysponowani byli bramkarze obu drużyn.

Decydujący moment spotkania nastąpił w 55' wtedy to bezpośrednio z rzutu rożnego bramkę zdobył Grom i i było 0:1. Po stracie bramki drużyna z Trzcianki chciała doprowadzić do wyrównania, ale dobrze radziła sobie defensywa Gromu. Również podopieczni Piotra Kowala mieli szanse zdobyć kolejne bramki, ale lepszy okazywał się bramkarz. Więcej bramek już nie padło i Grom wygrał z Lubuszaninem w Trzciance 0:1 i kontynuuje świetną serię zwycięstw.