"Liga zweryfikuje Naszą pracę" - Piotr Kowal

Trener Gromu Plewiska, Piotr Kowal przed startem rozgrywek IV ligi grupy wielkopolskiej (północ).

- Solidnie przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Zawodnicy podchodzili do treningów z pełnym zaangażowaniem z czego jestem bardzo zadowolony. Nie mieliśmy dużo czasu na przygotowania. Trwały one 3,5 tygodnia. Liga zweryfikuje Naszą pracę na przedsezonowych treningach. Dobra praca zimą zaprocentowała wynikami w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Jako trener myślę, że teraz będzie podobnie. - dodaje.

- Na początek czeka Nas mecz z beniaminkiem, GLKS Wysoka. Z reguły jest to pewna niewiadoma. Jednak posiadam informacje na temat przeciwnika. Terminarz rozgrywek został tak ułożony, że gramy na początek z trzema beniaminkami. W każdym meczu rozpoczynającego się sezonu będziemy grać o trzy punkty. - podsumowuje trener Kowal.

Foto: mksnielba.pl