Zapowiedź 28 kolejki IV ligi grupy północnej.

Już jutro zostanie rozegrana 28 kolejka spotkań IV ligi gr. północnej.  Nieuchronnie zbliżamy sie do końca sezonu 2014/15. Ostatnie mecze pozwolą nam odpowiedzieć na pytanie która drużyna awansuje do III ligi, a które drużyny się z nią pożegnają, więc końcówka rywalizacji zapowiada się emocjonująco.

Ciekawie będzie w Szamotułach, gdzie Sparta podejmie Leśnika Margonin. Dla obu zespołów ten mecz będzie istotny w walce o utrzymanie w IV lidze. Leśnik ma na swoim koncie 16 punktów, a Sparta ma zgromadzonych ich 11. Na pewno obie drużyny będą chciały pokazać się z najlepszej strony kibicom i wygrać to spotkanie. Początek spotkania 4 czerwca o godzinie 17:00.

Kolejną drużyną walczącą o ligowy byt jest Ks 1920 Mosina, która zmierzy się u siebie z głównym kandydatem do awansu do III ligi Pelikanem Niechanowo. Dla drużyny z Mosiny jest to mecz o być albo nie być w IV lidze, ale czy Pelikana czeka tzw "spacer" ? Zespół z Niechanowa ma na swoim koncie 63 punkty, a  Mosina 13 oczek. O tym czy gospodarze sprawią niespodziankę swoim kibicom przekonamy się 4 czerwca o godzinie 15:00 w Mosinie.

Oto pełny zestaw par 28 kolejki :

1920 Mosina - Pelikan Niechanowo 4 czerwca, 15:00
Płomień Przyprostynia - Mieszko Gniezno 4 czerwca, 17:00